гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

EHETE ÕIGE HOOLDAMINE

Aja jooksul, eriti sagedasel kandmisel,võivad ehted kaotada oma sära, tumeneda ning määrduda. Sellel ei maksa lasta enda tuju rikkuda; samuti ei ole see põhjus, miks ehe ära visata. Õige hooldamine väldib ehte rikkumist väliste mõjude poolt.

Ärge unustage, et ka ehted vajavad hooldamist. Siis säilitavad nad enda sära ja rõõmustavad teid pikki aastaid.

Ehete peamised vaenlased on:

  • Juukselakk
  • Parfüümid ja deodorandid
  • Merevesi
  • Kloorivesi (basseinis)

Ehete hooldamise üldised põhimõtted:

  • Ehteid tuleb hoida üksteisest eraldi (vutlaris, eraldi kotikeses või karbis), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi. Kilekott ja tsellofan ei ole ehete hoidmiseks sobivad, kuna need ei lase ehtel ‘hingata’ ning ehe võib seetõttu tumeneda.
  • Treeningu ja magamise ajaks tuleb ehted ära võtta, et kaitsta neid purunemise ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Ehted lisada viimase asjana, peale riietumist.
  • Prossi kanda kohal, kus seda ei hõõru õlakoti rihm või auto turvavöö.
  • Hoiduge kandmast ehteid kõrgel temperatuuril: saunas, rannas jne.

MIDA TEHA, KUI EHE ON MUUTNUD VÄRVI, TUMENENUD?

Ehteid on soovitav aeg-ajalt puhastada, kasutades selleks lahjendatud šampooni (2–3 tilka poole klaasi vee kohta)või sooja seebivett, voolavat vett ja pehmet kangast või pehmete harjastega harjakest. Samuti sobib nõudepesuvedeliku lahus. Kindlasti ei tohi kasutada puhastamiseks hambapastat ega nuuskpiiritust! Oluline on hoida ehteid niiskuse ja kõrge temperatuuri eest, seega on vannituba ehete hoidmiseks vale paik.

Kullatud ehteid

Kullatud ehteid puhastades tuleb kasutada pehmet käsna või vatitupsu, vältida tugevat hõõrumist. Leotada ehet sooja vee ja nõudepesuvedeliku lahuses, loputada puhta veega. Puhastada võib samuti piirituses niisutatud pehme lapiga. Juveelikauplustes on müügil ka spetsiaalsed kullapuhastusvahendid.

Hõbedast ja hõbetatud ehteid

Hõbedast ja hõbetatud ehteid puhastades tuleb silmas pidada, et hõbe on väga pehme metall, mistõttu vajab ta õrna hooldamist. Kasutada ei tohi abrassiivseid materjale. Hõbeehteid on soovitav puhastada spetsiaalsete puhastusvahenditega, mida müüakse ehetekauplustes. Ära kanna ehteid hooldades kummikindaid, sest kumm teeb hõbeda tuhmiks ja hävitab seda. Kodune puhastamise moodus: aseta ehted klaasist, alumiiniumist või terasest kaussi, kuhu pane kortsutatud alumiiniumfooliumist pallike, 1lusikatäis keedusoola ja teine söögisoodat, vala peale keeva vett u 6cm jagu, sega kuni sool ja sooda on lahustunud, lase veel keeda kuni 3 minutit. Lõpuks loputa ehted puhta veega ning kuivata pehme puhta riidega. Ehte korralik kuivatamine on väga tähtis.

Armastage ehteid, mida kannate ning hooldage neid regulaarselt, siis rõõmustavad ja kaunistavad nad Teid pikka aega.
Õnne ja edu Teile, Miss Ehted

Lux klassi ehete internetipood Miss Ehted.