гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

KASSISILMA KIVI

Kirjeldus:
Kassisilma kivi on rohekaskuldne kvarts, mis välimuselt meenutab kassi silma. Kassisilma Kivi võib tekkida 5-6 erinevast kivist.

Sellel kivil on tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasandile, muutes isiku võõrmõjude suhtes kaitstuks. Kassisilma kivi on kapriisne - sellel kivil võib olla ainult üks omanik.

Raviomadused:

Paljud ravitsejad usuvad, et nende kividega on võimalik ravida kurku ja hingamisteede haiguseid. Idamaades usutakse,et kassisilma helmestega võib oluliselt vähandada pingeid ja isegi vaimuhaigust ravida.

Maagilised omadused:

Kassisilma kivi võiksid kanda ebakindlad inimesed, sest see annab neile julgust ja enesekindlust, muudab neid maagiliseks. Lisaks on see kivi tõeline rahusobitaja. See aitab inimesel vältida konflikte, parandada suhteid perekonnas ja tööl. Noortel aitab see kivim rahulikult ja ohutult täiskasvanuikka jõuda. Kassisilma kivi sobib järgmistele tähemärkidele: Skorpion ja Vähk, kuid kindlasti ei tohiks seda kivi kanda koos teiste kividega.

Kassisilm amuletina:

Amuletina võiksid Kassisilma kivi kanda õppejõud, kunstnikud, kirjanikud ja muusikud. Ta äratab neis loomingulisi impulsse ja tugevdab andeid. Kassisilmakivi kaitseb nö “kurja silma” eest.