гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

KVARTS

Kirjeldus:

On olemas piimkvarts ja rutiilkvarts. Piimkvarts on läbipaistmatu piimjas-valge kvrats, millel on sarnased omadused mäekristalliga, kuid ta on palju pehmem. Rutiilkvarts sisaldab pruunikaid või punakaid triipe.

Raviomadused:

Kvarts on noorendava ja puhastava toimega. Kvartsvee joomine puhastab organismi. Veega näo pesemine parandab naha toonust ja elastsust, selle abil on võimalik vabaneda aknest.

Maagilised omadused:

Et seda kivi kasutada maagias, peab olema juba kogenud esoteerik või psühholoog. Tavalisele inimesele mõjub see kivi mälu parandavalt ning arendab kujutlusvõimet. Astroloogid soovitadav kvartsi kanda Skorpionil ja Kaaludel ja Veevalajal.A bsoluudselt vastunäidustatud on see kivi Neitsidel ja Kaksikutel. Seda kivi ei ole soovitav kanda rinnal või taskus.

Kvarts amuletina:

Kvarts meelitab tema kandjale ligi õnne ja edukust, toimib justkui kaitseingel kui ta raamida ristikujulsise ripatsisse. Raamida on soovitav kas hõbedasse või plaatina raami.