гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

AKVAMARIIN

Kirjeldus:

Akvamariin on mereroheline või sinine berüll. Sinine toon tuleneb rauasisaldusest kivis. Akvamariini peamiseks iseärasuseks on kahevärvilisus või õigemini ühe värvi kaks tooni.

Raviomadused:

Akvamariin mõjub hästi hambavalu korral, samuti aitab merehaiguse vastu. Samuti tugevdab akvamariin immuunsust, puhastab keha toksiinidest,s tabiliseerib närvisüsteemi. Kui kivi kanda ripatsina kaelas, ravib see kilpnäärme haigusi ning teda kasutatakse ka nahahaiguste raviks. Kui kivi kaua vaadata, parandab see nägemist. Kasutatakse ka liigse vedeliku eemaldamiseks organismist.

Maagilised oomadused:

Usutakse, et see kivi annab julgust, tugevdab vaimu, võimaldab paljastada pettusi. Seda kivi saab omada ja kanda ainlt aus inimene, ebaausal kandjal paljastab akvamariin tema enda teod.Akvamariin soosib ka selgeltnägemise võimet. See kivi muudab värvi vastavalt ilmale ja sõltuvalt omaniku meeleolust. Kui meeleolu on hea ja süda rahulik, on kivi selge sinine, kui ilm halb või meeleolu paha siis kivi värvus on rohekas.

Akvamariin amuletina: Amuletina arendab akvamariin julgust ja vaprust, hoiatab omanikku tema vastu suunatud ebaausate tegude eest- kivi muutub tumedaks või vähendab läbipaistvust. Seda ka siis kui kivi omanik on kellegagi ebaaus. Talismaniks sobib akvamariin hästi meremeestele, kaluritele ning inimestele, kes palju reisivad. Tähemärkidest sobib akvamariin hästi Kaladele ja Vähile.