гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

KORALL

Kirjeldus:

Läbipaistmatu punane, roosa, valge või must kaltsiumkarbonaat ja orgaaniline sarvaine. Korall sümboliseerib elupuud, mis mõjutab kõike elavat.

Raviomadused:

Korall on seotud veresidemete ja viljakusega. Korall kaitseb naisi reisidel ja sünnitamisel. Raseda naise parim ehe on punane korall. Idas kasutatakse teda südame tugevdamiseks, luu- ja selgroovaevuste ning epilepsia korral. Jahvatatud koralli kasutati nahahaiguste raviks. Korall on elujõudu andev, kuid liiga sage kasutamine soodustab kapriissust. Korall parandab mälu, tal on kasulik mõju kuulmisele ja nägemisele, kaitseb närvivapustuste eest pingelistes olukordades. Roosa korall aitab unetuse korral ning tal on rahustav mõju närvisüsteemile.

Maagilised omadused:

Vanad kreeklased uskusid, et korallid annavad pika eluea. Keskaja Euroopas peeti koralle puhtuse sümboliks. Eksperdid jagavad korallid soo järgi: naised – valge korall, mehed-punane, värvus pidavat lisama vastavalt siis naiselikkust või mehelikkust. Kasvava kuu ja täiskuu ajal ei ole soovitav Koralle kanda.

Astroloogid ütlevad, et koralle võivad kanda kõik sodiaagimärgid, välja arvatud Lõvi ja Vähk. Eriti kasulik on see kivi Kaljukitsele.

Korall amuletina:

Koralle on soovitav kanda inimestel, kes palju reisivad. Usutakse, et reisi ajal see mineraal kaitseb enda omanikku võimaliku vägivalla ja loodusõnnetuste eest.