гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

AHHAAT

Kirjeldus
Ahhaat on peeneteralise struktuuriga kihiline kaltsedon. Ta on väga mitmekesise välimusega. Tavaliselt sinist, halli, beezi, pruuni, roosat või valget värvi. Usutakse, et ahhaat annab julgust, rahu, soodustab pikaealisust, soosib edu. Ahhaat hoiab eemale alkoholismi, narkomaania ning ajab ära kurjad mõtted.

Raviomadused:

Ahhaat aitavat selle omanikku paljude haiguste korral, peab ainult oskama seda õigesti kanda. See kivi reguleerib seedimist, kaitseb neeruhaiguste eest, kaitseb immuunsüsteemi, soodustab podagra ravi. Soovitav on kanda ahhaatkiviga sõrmust vasakus käes neil, kellel on probleeme südamega ning keskmises sõrmes neil, kellel on probleeme hüsteeria, unetuse või foobiatega.Ahhaadist pross aitab vabaneda astmast, kopsupõletikust ning bronhiidist. Iidsetel aegadel raviti Ahhaadi abil pikale veninud köha, kurguvalu, krampe, soolehaigusi, langetõbe ning ka hambaid. Ahhaat aitab silmahaiguste korral ning on taastava toimega suguelundeile.

Maagilised omadused:

Vanas Egiptuses, kus inimesed pidid läbima kuumi kõrbelisi alasid, kasutati ahhaadist tehtud väikeseid plaate - kui tekkis janu siis lutsutati ahhaatkivikesi.Usuti, et ahhaat aitab lähedastel olla üksteisele lojaalsed. Ahhaat aitab omanikul saada selgem nägemus elust, soodustab sensitiivseid võimeid. Ahhaat on sobiv järgmistele sodiaagimärkidele: Vähk, Veevalaja ja Kaalud. Kalad võivad ka seda kivi kanda, kuid mitte sagedamini kui kord nädalas. Vastunäidustatud on see kivi Amburile ja Jäärale. See erutab ja ärritab neid inimesi, muutes neid teiste silmis õnnetuteks ja väärtusetuteks.

Ahhaat amuletina:

Ahhaat aitab omanikul avastada tema vastu sepitsetud pettused, hoiatab eelseisva ohu eest. Ahhaati kandval inimesel on alati hea tuju ning kohati võivad avalduda üleloomulikud võimed. Ahhaat ootab oma peremehelt tähelepanu ja kontakti. Mida rohkem te seda kivi kannate seda paremini ta teie kasuks töötab.