гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

MÄEKRISTALL

Kirjeldus:
Mäekristall on läbipaistev värvitu kvartskristall. Mõnikord on kivid õrna roheka või pruunika tooniga. Neid iseloomustab läbipaistvus. Mäekristalle soovitatakse kanda ripatsina. Mäekristallil on omadus kandjat jahutada kui on palav ja soojendada kui on külm. Mäekristalli massaazi järel inimene rahuneb ja lõdvestub.

Raviomadused:

Mäekristalli on sageli mainitud puhtuse ja süütuse sümbolina. Vanadel aegadel lubati kuningatel ja kangelastel juua ainult kristallpokaalidest kuna usuti, et see desinfitseerib vee. Tiibetis kasutatakse kristalle haavade raviks. Rahavameditsiinis kasutatakse samuti vee filtreerimiseks ning akne raviks. Lisaks on ta kasulik südamele, lümfidele, näärmetele ja vereringele. Mäekristall aitab ka peavalude, soole- ja seedehaiguste puhul. Mäekristall on ideaalne meditatsiooni kivi. Iidsetel aegadel tehti ka nõelraviks kasutatavad nõelad just mäekristallidest. Legendi järgi toob mäekristall tervise ja pikaealisuse selle omanikule, see kivi peegeldab negatiivse energia eemale, kaitseb viljatuse eest ning aitab laiendada ja tugevdada inimese bioenergiat.

Maagilised omadused:

Selgeltnägijad kasutavad tuleviku nägemiseks just mäekristallist tehtud kuulikesi.Vanadel aegadel usuti, et kristall annab oma peremehel kingituseks selgeltnägemise. Tänapäevalgi usutakse, et mäekristall soodustab kolmanda silma avanemist. Mäkristalli toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Kivi soodustab telepaatiavõimet ja suhete selginemist. Mäekristall on kõige parem Neitsile ja Kaksikutele - see paneb neil kogu kehas energia vabalt liikuma.

Mäekristall amuletina:

Mäekristall amuletina aitab omanikul lihtsalt ja selgelt väljendada oma mõtteid, hoiduda ebameeldivatest olukordadest ja mis kõige tähtsam, teha õigeid järeldusi ja otsuseid. Iidsetel aegadel oli see kivi amuletiks põhiliselt preestritele ja maagidele,kes õppisid minevikust. Mäekristalle ei saa kasutada algajad maagid, vaid ainult kogenud spetsialistid. Parim viis mäekristalli amuletina kanda on ripatsina või kaelakeena. Omanikule toob mäekristall õnne, armastust, rõõmu, meelerahu ja heaolu. Soovitav on riputada mäekristall toa keskele. Kõige parem on kristalli kanda taskus: mehed-paremas taskus, naised vasakus. Sodiaagimärkidest sobib mäekristall Neitsile ja Kaksikule, kindlasti ei tohiks seda kanda Skorpion ja Kaalud.