гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

AMETÜST

Kirjeldus:
Ametüst kujutab endast lillakas-violetset kvartskristalli, mis oma värvi on saanud mangaanilt, raualt ja titaanilt. Mida tumedam kivi, seda väärtuslikum. Pikaajaline kokkupuude päikesevalgusega muudab kivi heledamaks. Ametüst on rahu ja siiruse sümbol. Ta tekib kivimites olevates suletud õõnsustes, seega sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Iidsetel aegadel oli see lilla kivi küttide lemmik, soosis jahiõnne.Üks uskumuse järgi on ametüstil võim luua armumise ja sellest luua armastuse. Sellepärast pidid vanasti ametüstist hoiduma kihlatud või abielus naised. Samas kutsutakse seda kivi ka “lese kiviks”-armastuse ja igavese truuduse sümbol.

Raviomadused:

Tänapäeval kasutatakse ametüsti unetuse raviks, ärevuse ning närvilisuse korral. Usutakse, et kui panna ametüst sõrmus parema käe sõrme, tugevdab see immuunsust, kandes kõrvarõngaid on see kasulik silmadele. Kui juua vett, kuhu sisse on kastetud ametüst, ravib see nohu, puhastab kapillaare, parandab maksa ja neere.Ametüst tugevdab mälu ning ravib nahahaiguseid. Eriti kasulik on see lastele, kes ei oska tulla toime oma emotsioonidega - mõjub rahustavalt. Sobib kasutamiseks suurtel üleelamiste ajal ja üleminekuperioodidel, aitab ettevalimistuda ka surmaks.

Maagilised omadused:

Vanad kreeklased uskusid, et ametüst noorendab keha, vähendab kortse, eemaldab tedretähnid ja pigmendilaigud. Kivi pandi ööseks padja alla, et vältida õudusunenägusid. Ameüsti tuleb kanda kogu aeg, siis see aitab peremeest. Kuid tuleb meeles pidada, et see kivi võib muuta oma tuju ja konfliktolukorras hakata töötama omaniku vastu. Soovitav on pärast konflikti kivi hoida 5-7 min voolava vee all. Ametüsti ei tohi kanda Lõvi ja Sõnn. Kasulik on ta Kaaludele, Kaksikutele ja Veevalajale.

Ametüst amuletina:

Soovitav on kanda ametüsti sõrmusena- mehed paremas, naised vasakus käes. Ametüst pakub omanikule kaitset vaenulike inimeste eest. Kaitseb ka erinevate pahede eest nagu alkoholism, narkootikumid. Tihti peale kannavad ametüsti amuletina preestrid ja piiskopid-sümboliseerimaks vaimset abielu kirikuga.