гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

TÜRKIIS

Kirjeldus:
Türkiis kujutab endast taevasinist või sinakasrohelist vaske sisaldavat alumiiniumfosfaati. Muutnuna värvi või isegi mõranenuna, on ta oma jõu kandja/kasutaja tarvis täielikult ära kulutanud. Selline välja kurnatud kivi tuleks emakesele Maale kohemaid tagasi anda. Türkiisi on kõikjal peetud kaitsvaks ja õnne toovaks kiviks. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohu, õnnetuste, vägivalla ja haiguste eest.

Raviomadused:

Iidsetest aegadest on uskumus, et kaelas rippuv türkiis peatab verevoolu, aitab ravida haavandeid ja maksahaigusi. Sinine türkiis aitab maksapuudulikkuse korral, tugevdab vereringet, kasutatakse kõhnumist põhjustavate haiguste korral ning tugevdab immuunsüsteemi.

Maagilised omadused:

Kõik inimesed peavad türkiisi õnneliku inimese kiviks. Ta lepitab vanelased, kustutab viha, taastab rahu perekonnas. Pärslased usuvad, et kui iga hommikul paar minutit vaadata türkiisi, siis sel päeval ei juhtu midagi halba. Türkiisi on kõikjal peetud kaitsvaks ja õnne toovaks kiviks. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohtude eest.See kivi aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid; tal on naiselik energia, seega tugevdab ta helluse ja armastamise võimet.

Türkiis amuletina:

Astroloogid soovitavad sinist türkiisi kanda Amburitel, rohelist Skorpionile ja Sõnnile, valge türkiis toob õnne Jäärale, Neitsile ja Kaladele. Amuletina kandes toob türkiis omanikule tervist, armastust, õnne ja jõukust. Türkiisi nimetatakse ka lennuekipaazide talismaniks kuna hoiab eemal kõikvõimalikud ohud, hea kaaslane reisidel. Türkiis tunneb ennast hästi kuldraamis.