гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

HELITROOP

Kirjeldus:
Helitroop on läbipaistmatu punaste täppide ja soonekestega tumeroheline kaltsedon. Keskajal kõrgelt hinnatud kivi. Nime on ta saanud sõnast helios- päike.

Raviomadused:

Aitab peatada verejookse, soodustab haavade sulgumist ning suurendab hemoglobiini sisaldust veres. Keskajal kandisd sõdurid lahingutes seda kivi endaga kaasas ning kasutasid kuuma vette kastetud helitroope haavade desinfitseerimiseks.

Maagilised omadused:

See kivi on väga hea maagide kivi, ta aitab mõjutada teisi inimesi ja ka loodust. Helitroop aitab vaadata nii minevikku kui ka tulevikku. Kingitud helitroop säilitab endas kinkija omadused ning kannab need edasi uuele omanikule. Väga hea õppimise kivi- selle kivi abil on lihtsam õppida erinevaid keeli, filosoofiat ja psühholoogiat. Ta aitab inimest, kes on otsusutuskindel ja kel on kindel soov ja suund. Helitroop ei talu tormakaid inimesi. Astroloogide sõnul annab see kivi võime mõjutada teiste inimeste elu. Sobib kanda Lõvil, Sõnnil ja Vähil. Kindlasti ei sobi Skorpionile, Amburile ja Jäärale.

Helitroop amuletina:

Helitroop toob õnne sõduritele, advokaatidele ja seaduse esindajatele aidataes neil keskenduda. Teadlastel ja filosoofidel aitab see kivi saavutada kõrgeimat intellektuaalset taset. Helitroop suurendab tahtejõudu ja aitab võitu saada kahtlustest.