гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

TURMALIIN

Kirjeldus:

Keerulise koostisega alumiinium-boorsilikaat. Esineb läbipaistvast läbipaistmatuni ja kõiki värvitoone. Looduses esineb turmaliini rohelist ja karmiinpunast värvi, harva kollast ja sinist. Hinnatuim on läbipaistev roheline, sinine ja lillakas-punane. Sõltuvalt värvusest ja läbipaistvusest nimetatakse mõnesid turmaliine kalliskivideks.

Raviomadused:

Turmaliini elektrilised omadused mõjutavad inimese närvisüsteemi, kivi parandab mälu, vähendab pearinglust, puhastab veresooni ning tugevdab immuunsüsteemi. Punakasroheline turmaliin ravib hästi südant. Roheline turmaliin aitab hästi maksahaiguste korral, sinine leevendab stressi, parandab nägemist ja aitab unetuse korral, must on nohu ennetava toimega.

Maagilised omadused:

Turmaliin on kaitsekivi ja seotud armastusega. Ta soodustab abieluõnne ja laste sündi. Aitab südamel vabaneda sinna kogunenud kurbusest ja muredest. Must turmaliin juhib negatiivse energia kehast välja. Turmaliin kaitseb Lõvi, Kaljukitse ja Amburi tähtkujus sündinud inimesi. See aitab neil arendada andeid, kaitseb alkoholi ja narkootikumide kuritarvitaminse eest. Väga hästi sobib Skorpionile.

Turmaliin amuletina:

Talismanina on soovitav kasutada kirjanikel, kunstnikel, muusikutel, luuletajadel. See aitab tema omanikus äratada loovust ning toidab tema energiat. Turmaliinist amulett aitab selle omanikul keskenduda, suurendab oluliselt vaimseid võimeid. Punane kivi aitab inimestel leida lootust ja hoiab ära liigse hirmu ja ärevuse.