гороскоп для стрельца на завтра 2017 привожу ссылку гороскоп василисы володиной на 2017 год для овнов гороскоп на сегодня на водолея любовный совместимость льва женщина и рыбы мужчина по гороскопу

KIVIDEST

KARNEOOL

Kirjeldus:

Karneool on kaltsedonide perekonna kvartsi teisend, mille värv ulatub oranzist lihavpunaseni, poolläbipaistev või punakaspruun. Karneoolil on nõrk raidoaktiivsus, seega nõuab ta kuldset raami.

Raviomadused:

Karneool leevendab vaevusi alakehas, seedetraktis ja soolestikus; soodustab mürkainete eraldumist organismist. Puhastab verd, neere, maksa ja põit, võib isegi neis organeis moodustunud kive lahustada. Alandab kõrget vererõhku, kõrvaldab vereummistusi ja ergutab vereloomet. Leevendab astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi. Pidurdab verejooksu ninast ja parodontoosi arengut, tugevdab igemeid ja silmi, aitab säilitada naha nooruslikkust. Ta aktiviseerib seksuaalsust, kergendab menstruatsioonivaevusi ja tasakaalustab hormoonide talitlust. Menstruaalvalude korral aitab kivi asteamine alakõhule leevendades valusid 10-15minuti jooksul.

Maagiised omadused:

Iidsetel aegadel jagati karneoolid "mees-" ja "nais-" kivideks. Punaseid karneoolhelmeid peeti mehelikeks ja oranze naiselikeks. Selle kivi abil looodeti vanas Egiptuses oma ellu tuua maist rikkust ja kuulsust. Väga tuntud on selle kivi tervendavad omadused. Populaarrne on see kivi moslemite seas- sõrmuse kujul pidavat tooma heaolu ja rõõmu tema kandjale ning peletama vaesuse.Venemaal peetakse seda kivi armastuse talismaniks, Vana –Kreekas oli see pulma kalliskivi. Kivi kaitseb paha silma ja kadeduse eest. Karneool sobib hästi Kaksikutele ja Neitsile.

Karneool amuletina:

Amuletina kasutatakse seda kivi maise rikkuse ligimeelitamiseks ning eriliste oskuste arendamiseks. Ka loetakse seda kivi armastuse talismaniks, mis kaitseb truudusetuse eest, liiderlikkuse ning ohjeldamatu kire eest. Inimesed, kes on sündinud augustis, saavutavad selle kivi abil õnneliku ja pika pereelu. See kivi aitab saavutada õigluse ja lahendada kohtuvaidlused.